About us

Funkcionalitāte un tieši Jums piemēroti risinājumi ir mūsu ikdienas darbs. Esam lieliska komanda ar 20 gadu pieredzi mēbeļu ražošanā. Šo gadu laikā esam iepriecinājuši savus klientus ar viņu vēlmēm un iespējām piemērotu mēbeļu ražošanu un uzstādīšanu. SIA “INDECO studija” piedāvā individuālu pieeju – projekta izstrādē, izvēlēto materiālu izvēlē un izmantotās furnitūras dizainā. Viss sākas ar sarunu par Jūsu idejām un mēs Jums piedāvāsim labāko risinājumu un īstenosim to.

For home

Virtuves – plaukti – guļamistabas mēbeles 

Tikai ērtā un funkcionālā vidē varam novērtēt labu atmosfēru un namamātes gardās maltītes. Virtuve ir vieta, kur nereti sapulcējas visa ģimene un tur varam vislabāk izjust ģimenes kopābūšanas prieku. Katrai lietai ir vajadzīga sava vieta, lai vide apkārt būtu ērta darbam un droša arī pašiem mazākajiem ģimenē. Kopā izrunāsim Jūsu paradumus un vajadzības.

For work

Kabineta plaukti – galdi – tumbočkas 

Sakārtota darba vide ir lielisks panacējs radošam un efektīvam darbam. Pārskatāmi grāmatu plaukti un viss darba kabinets rosinās Jūsu apgūt arvien jaunas zinības un īstenot dzīvē vēl nebijušas idejas.

Kārtībai

Iebūvētie skapji – Bīdāmās sistēmas 

Četri gadalaiki un aktīvs dzīves veids ir par iemeslu tā nedaudz ieaugt mums mantās.. Ērti un pārskatāmi skapji ļaus Jums lieki netērēt laiku mantu kārtošanai un mājas kārtības uzturēšanai. Atradīsim katram lietai savu vietiņu un iebūvēsim to ērti un viegli gan paņemamu, gan noliekamu, ka būs prieks to lietot gadiem ilgi.

Contacts

+371 26664655, +371 29233344

Rīga, Juglas iela 1A- 11, LV-1024

studija@indeco.lv

Visas tiesības aizsargātas © indeco.lv